VYTISKNI SI: VELIKONOČNÍ VYBARVOVÁNÍ PRO PRVŇÁČKY

Neohodnoceno

VELIKONOČNÍ VYBARVOVÁNÍ PRO PRVŇÁČKY - digitální materiál určený ke stažení a následnému vytištění.

Díky tomuto nápaditému procvičování si žáci mohou procvičit aktuální učivo 1. ročníku. Materiál je tematicky laděný do veselých Velikonoc. Lze jej tedy využít jako procvičování, domácí úkol nebo jako práce do pracovních činností nebo výtvarné výchovy. 

Dostupnost Skladem
Kód: DM24
45 Kč
VYTISKNI SI: VELIKONOČNÍ VYBARVOVÁNÍ PRO PRVŇÁČKY
Neohodnoceno
Cover 1 PNG
Akce

Sada obsahuje 6 černobílých pracovních listů v PDF formátu určeného k vytištění a 6 barevných listů v PDF formátu jako řešení, určené ke kontrole:

  • Velikonoční geometrie - vybarvování podle rovinných obrazců (kruh, trojúhelník, čtverec, obdélník)
  • Velikonoční sčítání v oboru do 10 - vybarvování podle výsledku
  • Velikonoční odčítání v oboru do 10 - vybarvování podle výsledku
  • Velikonoční porovnávání čísel 10 - 20 - vybarvování podle znaménka <, >, =
  • Velikonoční ztracené písmenko - vybarvování podle doplněného chybějícího písmene ve slově (A, E, O, L, B, C)
  • Význam slov se zajíčkem - vybarvování podle obrázků a jejich významů (dopravní prostředky, ovoce, zelenina, části těla, domácí zvířata)

Digitální materiály po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail. V případě platby převodem bude materiál odeslán na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci