VYTISKNI SI: TŘÍDNÍ SAMOPRÁVA, SLUŽBY - digitální materiál na váš e-mail

5 hodnocení

Rozdělte důležité úkoly mezi žáčky. Oni to totiž milují. K tomu vám může pomoci tento digitální balíček třídní samosprávy.

Digitální sada obsahuje 16 kartiček se třídními službami ve formátu PNG a ve formátu JPEG. Vyberte si služby, které pro svou třídu potřebujete, seřaďte 4 obrázky pod sebe na A4 a vytiskněte.

Digitální materiál po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail při objednávce v pracovní den od 8 do 17 hodin. V případě ostatních hodin během pracovních dní a víkendů odešleme Váš materiál do 24 hodin. V případě platby převodem bude digitální materiál odeslán na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci 

Dostupnost Skladem
Kód: DM15
150 Kč –66 % 50 Kč
VYTISKNI SI: TŘÍDNÍ SAMOPRÁVA, SLUŽBY - digitální materiál na váš e-mail
5 hodnocení
Cover 1
Novinka Tip
Doprava zdarma 150 Kč –66 %