ODCHOD DO ŠKOLY - posloupnost základních činností

1 hodnocení

Odchod do školy - digitální materiál určený ke stažení a následnému vytištění.

Díky tomuto nápaditému procvičování se děti nebo žáčci naučí , jaké základní činnosti je potřeba splnit před odchodem do školy nebo školky, , což vede k větší samostatnosti a k zvýšení vlastního sebevědomí.

Sada obsahuje 6 karet ke každé činnosti v barevné a černobílé variantě vždy ve formátu PDF nebo JPEG. Doporučujeme zvolit si tisk na formát A4 nebo A5 (2 karty na A4), pracovní listy bez názvu i s názvem činnosti, určené k rozstříhání (vždy v barevné i černobílé variantě), pracovní listy určené jako podklad k sestavování posloupnosti s názvem i bez názvu činnosti a dva pracovní listy k samostatnému zopakování a vypracování. 

Digitální materiály po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail. V případě platby převodem budou diplomy odeslány na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci 

Dostupnost Skladem
Kód: DM12
50 Kč
ODCHOD DO ŠKOLY - posloupnost základních činností
1 hodnocení
Cover
Doprava zdarma

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení