ODCHOD DO ŠKOLY - posloupnost základních činností

1 hodnocení

Odchod do školy - digitální materiál určený ke stažení a následnému vytištění.

Díky tomuto nápaditému procvičování se děti nebo žáčci naučí , jaké základní činnosti je potřeba splnit před odchodem do školy nebo školky, , což vede k větší samostatnosti a k zvýšení vlastního sebevědomí.

Sada obsahuje 6 karet ke každé činnosti v barevné a černobílé variantě vždy ve formátu PDF nebo JPEG. Doporučujeme zvolit si tisk na formát A4 nebo A5 (2 karty na A4), pracovní listy bez názvu i s názvem činnosti, určené k rozstříhání (vždy v barevné i černobílé variantě), pracovní listy určené jako podklad k sestavování posloupnosti s názvem i bez názvu činnosti a dva pracovní listy k samostatnému zopakování a vypracování. 

Digitální materiály po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail. V případě platby převodem budou diplomy odeslány na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci 

Dostupnost Skladem
Kód: DM12
50 Kč
ODCHOD DO ŠKOLY - posloupnost základních činností
1 hodnocení
Cover
Doprava zdarma