VYTISKNI SI: MATEMATICKÉ VYBARVOVÁNÍ V OBORU ČÍSEL 0 - 5: PODZIM

4 hodnocení

MATEMATICKÉ VYBARVOVÁNÍ V OBORU ČÍSEL 0 - 5: PODZIM - digitální materiál určený ke stažení a následnému vytištění.

Díky tomuto nápaditému procvičování si žáci mohou procvičit matematické operace v oboru čísel 0 - 5. Materiál je tematicky laděný do krásného podzimu. Lze jej tedy využít jako procvičování, domácí úkol nebo jako práce do pracovních činností nebo výtvarné výchovy. 

Sada obsahuje 5 černobílých pracovních listů v JPEG a PDF formátu určených k vytištění a 5 barevných listů v JPEG a PDF formátu jako řešení, určené ke kontrole:

  • Poznávání čísel v oboru 0 - 5
  • Určování počtu prvků v oboru 0 - 5
  • Sčítání v oboru 0 - 5
  • Odčítání v oboru  0 - 5
  • Sčítání a odčítání v oboru 0 - 5

Digitální materiály po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail. V případě platby převodem budou diplomy odeslány na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci 

Dostupnost Skladem
Kód: DM14
45 Kč
VYTISKNI SI: MATEMATICKÉ VYBARVOVÁNÍ V OBORU ČÍSEL 0 - 5: PODZIM
4 hodnocení
Cover 1 PNG
Tip NA VÁŠ E-MAIL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení