FLIPBOOK MŮJ ŠKOLNÍ ROK

Neohodnoceno

Flipbook "Můj školní rok" je jedinečný způsob, jak si zachovat vzpomínky na školní rok. Jedná se o malou knihu sestávající ze série ilustrovaných stránek , které popisují různé momenty a události z uplynulého školního roku.

Dostupnost Skladem
Kód: 374
49 Kč
FLIPBOOK MŮJ ŠKOLNÍ ROK
Neohodnoceno

Digitální materiál po zaplacení online platební bránou nebo online platbou budou odeslány do 2 hodin na váš uvedený e-mail při objednávce v pracovní den od 8 do 17 hodin. V případě ostatních hodin během pracovních dní a víkendů odešleme Váš materiál do 24 hodin. V případě platby převodem bude digitální materiál odeslán na váš e-mail po obdržení platby nebo po zaslání potvrzení o zaplacení.

POZOR: nejedná se o fyzický produkt, který vám bude zaslán poštou. Jedná se o digitální materiál zaslaný na váš e-mail určený k vytištění.

Na veškeré digitální materiály se vztahují autorská práva, proto je zakázána jakákoliv distribuce, přeposílání nebo přeprodávání. Děkujeme mnohokrát, že respektujete naši práci 

6 stránek A5 (3 stránky A4) se zábavnými aktivitami jsou skvělým nástrojem do vyučování. Vytvoření flipbooku "Můj školní rok" může být skvělou aktivitou pro jednotlivce i skupiny na konci školního roku. Můžete jej doplnit svými ilustracemi, nebo použít fotografie a další obrázky. Flipbook můžete upravit tak, aby zahrnoval  oblíbené momenty vašich žáků ze školního roku.

 

1) Úvodní stránka

2) To jsem já

3) Nejoblíbenější věci

4) Spolužáci

5) Chci si pamatovat

6) Autogramiáda - podpisy spolužáků